Nutikas lemmiklooma toitja Aqara Pet Feeder C1

JDK_Smart Pet Feeder_1920x1920
Aqara_pet-feeder-C1_2_1920x1920
Aqara_pet-feeder-C1_Product_1_1920x1920
Aqara_pet-feeder-C1_Product_2_1920x1920
Aqara_pet-feeder-C1_Product_3_1920x1920
Aqara_pet-feeder-C1_Product_4_1920x1920

Nutikas lemmiklooma toitja Aqara Pet Feeder C1

Nutikas lemmiklooma toitja Aqara Pet Feeder C1

120.10

Laos

120.10

Laoseis: Tellimisel 5-7 päeva Tootekood: AM036GLW01 Kategooria:

Kirjeldus

Aqara Pet Feeder C1 on nutikas automaatne lemmiklooma toidu etteandja Zigbee 3.0-ga. Seadmega saab käivitada söötmisgraafikuid ja integreerida selle oma nutikodu automaatikaga.  Söötmisgraafikut saab hõlpsalt seadistada rakenduse Aqara Home kaudu. See võimaldab Pet Feeder C1 aktiveerida andurite või kontrollerite kaudu. Võimalus automatiseerida muudab toote tõeliselt nutikaks.

Lemmikloomade söötja C1 töötab USB-toitel (toiteallikas ei kuulu standardvarustusse) ja sellel on valikuline varupatarei pesa (LR20). Kuna graafikufunktsioon on täidetud lokaalselt, tagab see, et Pet Feeder C1 toimib alati, isegi kui side hubiga või internetiühendus katkeb.

Statistika kaudu Aqara Home app No tüüpi toidu ja lemmiklooma on sama. Tänu käepärasele statistikale annab Pet Feeder C1 ülevaate päevas tarbitava toidu kogusest. Aqara Home rakenduse kaudu saate lisada portsjoni grammides, nii on teil juurdepääs statistikale ja saate anda täpselt nii palju toitu, kui lemmikloom vajab.

Söödaanumal on suur maht 4L, mis sobib väikestele ja keskmise suurusega lemmikloomadele. 4-liitrine toiduanum sobib nii kassidele kui ka koertele kehakaaluga kuni 15 kg ja mahutab ligikaudu 1,7 kg loomatoitu. Söödapaak hoiab sööda värske ja kuivana. Seadmel on kaanel lekkevastane konstruktsioon, nii et toit ei kuku paagist välja, kui seade on kallutatud. Kõik toiduga kokkupuutuvad osad on valmistatud ohututest materjalidest. Roostevabast terasest kaussi, plastpaaki ja kummijaoturi ratast on lihtne eemaldada ja puhastada.

Pet Feeder C1-l on sisseehitatud mikrofon, mida saab kasutada sõnumi salvestamiseks. Sõnum esitatakse toidetmise ajal. Mikrofon ja sõnum töötavad ainult seadme kaudu ja neid ei saa kasutada Aqara hub kaudu.

Ühildub populaarsete nutikodu ökosüsteemidega hääljuhtimiseks Aqara Hubsi kaudu. Kontroll Siri, Alexa, Google, IFTTT kaudu töötab Aqara Home stseenide ja automatiseerimiste kaudu.

Omadused:
Zigbee 3.0.
Repeater Zigbee võrgus.
Töötab USB-A ühendusega.
Valikuline tagavara patareipesa (3 x LR20, ei kuulu standardvarustusse).
Automaatne toitja 4L paagiga.
Lokaalselt töötav toitmisgraafiku funktsioon.
Kõikehõlmav ühilduvus kõigi populaarsete hääl assistentidega Aqara hub kaudu.