Sonos Ray Entertainement kodukino (Ray + Sub Mini)

sonsubminibk_sonraybk_o_1list-jdk-_1920x1920
sonsubminiwh_sonraywh_o_1list-jdk-_1920x1920

Sonos Ray Entertainement kodukino (Ray + Sub Mini)

Sonos Ray Entertainement kodukino (Ray + Sub Mini)

769.00

Laos

769.00

Tootekood: - Kategooriad: ,
Puhasta

Kirjeldus

Sonos Ray Entertainment komplektiga saate nautida kristallselgeid dialooge ja võimsat bassi. Nautige oma kodukino ja muusikat kompaktse heliribaga ning bassikõlarit suure bassiga. Sub Mini toodab võimsat ja tasakaalustatud bassi, nii et heliriba tagab selged keskmised ja kõrged sagedused. Komplekti on lihtne paigaldada rakendusega Sonos. Kõik kõlarid töötavad koos teie WiFi kaudu. Kui teler on välja lülitatud, saate voogesitada muusikat, raadiot ja muud oma lemmikteenusest rakendusega Sonos App, Airplay 2 jt. Kõlarid töötavad juhtmevabalt WiFi ja olemasoleva puldiga.

Sonos Ray on kompaktne kõik-ühes heliriba teleri, mängu- ja muusikakogemuse täiendamiseks. Sonos Ray on lihtne seadistada ja kasutada Sonos äpiga. Sonos rakendus annab teile juurdepääsu oma TV, Apple Airplay 2, muusikateenustele ja palju muud. Soundbar on varustatud nelja D-klassi digitaalse võimendi, kahe võimsa twiiteri ja kahe tsentreeritud midwoofriga. Sonos Ray saab ühendada võrku Etherneti (10/100 port) või WiFi (2.4Ghz) kaudu. Ühendus teleriga toimub optilise pordi kaudu, kaabel tarnitakse standardvarustuses. Sonos Ray’l  on ka sisseehitatud infrapuna (IR) vastuvõtja, nii et Ray sünkroonib puldiga helitugevuse sujuvamaks juhtimiseks.

Sonos Sub Mini on võimas kompaktne bassikõlar koos suure bassiga. Kombineeri Sonos Sub Mini koos Beam, Ray, One või One SL et lisada kodukinole üllatavalt rikas, selge ja tasakaalustatud madal heli. Sub Mini traadita 5 GHz WiFi-ühendus suurendab heli edastuskiirust ja tagab kvaliteetse heli, mis on teleriga ideaalselt sünkroonitud. Sonos Sub Mini ühendub võrguga 2,4 GHz, 5 GHz või Etherneti ühenduse kaudu.

Lisainfo

Värvus

Must, Valge