VK Avaleht

Проекты

Sinika 6 квартира

Korteripõhine küttejuhtimine, valgustid, multimeedia ja muu.

Pirita tee 26b квартира

Nutikodu kätte on usaldatud olulised tehnosõlmed. Juhime nii ventilatsiooni kui jahutusseadmeid. Samuti on nutikodu käes küttejuhtimine, videofono, näitude lugemine ning igal koduomanikul on võimalus funktsionaalsust ka lihtsasti täiendada.

Tartu mnt 56 квартира

Eksklusiivsemates korterites väga mõnus funktsionaalsus. Nutikalt juhitakse nii ventilatsiooniseadet, jahutusseadmeid kui ka küttesõlme. Korterite näidud on mugavalt tahvelarvutis ja kõik valgustid juhitavad läbi nutikodu.

Tivoli квартира

Kõikides korterites on võimalik omanikul juhtida nii kütet, ventilatsiooni kui ka jahutust(kus see olemas on) läbi nutikodu või kasutades  traditsioonilisemat pulti seinal. Duubeldatud lahendus tähendab seda, et kodu juhtimisega tulevad toime nii noored nutiseadme huvilised kui ka vanemad inimesed.

Kortermaja küttesõlme visualiseerimine Tallinnas.

Kortermaja küttesõlmes juhime ventilatsiooniseadmeid, õhk-vesi pumpa, Oumani keskküttesõlme ning samuti loeme kokku kõikide arvestite näidud.

Humala puhkemaja

Puhkemaja küttesüsteem on nutikalt juhitud. Puuduvad segadust tekitavad seinapealsed termostaadid ning peremehel on hea ülevaade ka pelletikatla seisust.

Команда

Наши партнеры

 

 

Помогут установить

    Связаться с нами